Розумний дім

Система автоматизації та контролю інженерних систем може об'єднувати такі системи, як:

  • Систему вентиляції, кондиціонування, зволоження;

  • Тепла підлога;

  • Опалення;

  • Систему розподілу аудіо-і відео-сигналу;

  • Систему керування освітленням, шторами;

  • Систему безпеки;

  • Домашній кінотеатр;

  • Систему зв'язку (Інтернет, телефонія, комп'ютерна мережа);

  • Будь-які інші системи, за запитом клієнта.

Слід розуміти, що кожен проєкт - унікальний. Не існує шаблонних рішень. І тому розробляється проєкт Розумного будинку, спираючись на технічні вимоги, фактичні умови та додаткові побажання, які пред'являє клієнт в кожному окремому випадку.

Інтеграція систем в Розумний будинок-досить важливий момент, оскільки розрізнені інженерні системи говорять на різних мовах і необхідно навчити їх розуміти один одного, розшифровувати сигнали, інтерпретувати дані. Тільки в тому випадку, коли вони працюють коректно і легко взаємодіють, можливе створення будь-яких алгоритмів дій, що і забезпечить реальну автоматику в управлінні різними інженерними системами.

На практиці це може бути реалізовано у створенні сценаріїв, які активуються самим користувачем, або спеціальними датчиками.

Жалюзі на вікнах з сонячної сторони автоматично опускаються (адже встановлені спеціальні датчики похмури, які реагують на яскравість освітлення) - ранкові промені не потривожать солодкий сон мешканців квартири. У вечірні години автоматично включиться підсвічування необхідних зон, а якщо ви в цей час ще й приймаєте гостей - по заданому вами сценарієм організується одночасно і розподіл аудіо-сигналу: легка музика звучатиме у всіх вибраних вами приміщеннях. Зустріти тих, хто запізнився тепер буде зовсім просто: домофон інтегрується в систему мультирум, зв'язується з системою телефонії - і відповісти на дзвінок ви можете з будь-якого приміщення по звичайному телефону, виводячи зображення гостя на екран звичайного телевізора.

Таким чином, одне з достоїнств Розумного будинку - можливість об'єднання різних систем і створення автоматичних та напівавтоматичних сценаріїв їх взаємодії. Іншою перевагою Розумного будинку є можливість отримання господарем повної сервісної інформації про системи, які функціонують у квартирі. Вся ця інформація зводиться в зручному і зрозумілому інтерфейсі на сенсорній панелі, з якої здійснюється керування Розумним домом.

Ми навчимо Ваш будинок думати і приймати рішення, даруючи Вам спокій і комфорт.