Системи охоронної сигналізації у Львові

Охоронна сигналізація Львів

Якщо ви бажаєте встановити охоронну сигналізацію на вашому об'єкті, природно у вас виникає багато питань: скільки коштують послуги та матеріали, яку сигналізацію встановити, скільки потрібно на це часу і т. п. Не витрачайте свій час на нескінченні пошуки цієї інформації в інтернеті, пошук готових рішень, типи охоронної сигналізації з цінами і т. д.

Просто зверніться до нас, і ми дамо відповідь вам на всі ваші питання і на першому етапі співробітництва порадимо тип систем охоронної сигналізації, який можна застосувати на вашому об'єкті, орієнтовну вартість і час установки, наші фахівці здійснять безкоштовний виїзд на ваш об'єкт (що необхідно для точної оцінки вартості послуг і матеріалів з установки охоронної сигналізації, визначення технічних рішень та узгодження їх з вами), після чого буде складено комерційну пропозицію з установки охоронної сигналізації в якому буде вказано все що вас цікавить!


Вибір системи охоронної сигналізації для окремого об'єкту

Щоб краще зрозуміти яка система охоронної сигналізації необхідна для вашого об'єкту, перелік обладнання і головні принципи роботи, пропонуємо нижче приклади ОС для окремих об'єктів.


Виробники обладнання охоронної сигналізації

ПКП: SATEL CA-6, SATEL СА-10, PARADOX SP7000.

Клавіатури: SATEL CA-6 KLED-S, SATEL INT-TSG-BSB, PARADOX K32LCD+.

Модулі управління сигналізацією із смартфона: SATEL ETHM-1 Plus.

Сповіщувачі руху: SWAN QUAD, PARADOX NV5.

Сповіщувачі розбиття скла: SATEL INDIGO, SATEL MAGENTA, PYRONIX BG16DF.

Сповіщувачі відкриття дверей: SATEL S-1.

Світло-звукові пристрої (сирени): LD-95, SATEL SP-500.


Приклад простої охоронної сигналізації


Схема охоронної сигналізації

Система охоронної сигналізації складається з трьох основних модулів:

  • Датчики (або охоронні сповіщувачі), в залежності від їх типу, контролюють певний параметр. Це може бути відкриття дверей або вікна, рух в приміщенні, розбиття скла та інші параметри. Якщо відбувається подія, яка контролює датчик (наприклад рух в приміщенні), він спрацьовує.

  • Приймально-контрольний прилад здійснює спостереження і контроль за всіма датчиками. У разі спрацювання датчика він обробляє отриманий від нього сигнал, та передає його на виконавчі пристрої.

  • Виконавчі пристрої активуються при прийомі сигналу від ПКП. Зазвичай цей сигнал включає світло-звуковий пристрій (сирену) і здійснює дзвінок з мовним повідомленням на мобільний телефон.

Даний тип сигналізації підійде для невеликих об'єктів таких як, однокімнатна квартира не на першому та останньому поверхах, гаража, невеликої дачі та офісу.