Системи контролю доступу у Львові

Системи контролю доступом у Львові

Пропонуємо сучасні технологічні рішення впровадження системи контролю доступом для об'єктів у Львові та Львівській області.

Для чого потрібна система контролю і управління доступом?

Двері з механічним замком або механічний турнікет з вахтером є найпростішими системами контролю доступу, але ж неможливо поставити охоронця на кожні двері. Ось тут і виручають системи обмеження доступу, призначені, перш за все, для забезпечення санкціонованого проходу в приміщення і зони, що охороняються. Будь-яка система контролю призначена для того, щоб автоматично, за ідентифікатором користувача, пропускати тих, кому це належить, і не пропускати тих, кому це заборонено. Апаратні засоби дозволяють зібрати максимально повну і точну інформацію про що відбуваються на об'єкті події, що важливо для безпомилкового та своєчасного прийняття оперативних рішень. Ці системи пройшли тривалий еволюційний шлях, від найпростіших кодонабірних пристроїв, керуючих дверним замком, до складних комп'ютерних систем, що охоплюють комплекси будівель, віддалених один від одного.

Що таке система контролю і управління доступом?

Якщо говорити коротко, то система являє собою керований замок на ваших дверях. Під поняттям замок може ховатися маса виконавчих пристроїв, що перегороджують прохід: власне, сам замок (електромеханічний або електромагнітний), електромеханічна клямка, турнікет, шлагбаум і т.п. У зоні проходу ставиться електронний блок зі зчитувачем (пристроєм, призначеним для зчитування інформації з ідентифікатора, і передачі його в контроллер системи), і такого поняття як ключ від приміщення вже немає. Є тільки ваша ідентифікаційна картка, яка може бути будь-якого типу - магнітна карта, карта Віганд, карта зі штрих-кодом, безконтактна проксіміті карта, електронна таблетка Touch Memory, інфрачервоний брелок, зображення сітчатки ока, відбиток пальця, відбиток долоні і багато інші фізичні ознаки, за якими система визначає користувача. Це основа будь-якої системи, від самої найпростішої до найскладнішої. Ви даєте кожному користувачеві не ключ, а дозвіл на прохід. Контролер системи контролю доступу є її серцем, він призначений для обробки інформації від зчитувачів ідентифікаторів, ухвалення рішення, і управління виконавчими пристроями.

Отримати консультацію: 098-094-80-88