Домофони у Львові: продаж і встановлення

Домофони у Львові: продаж і встановлення

Для забезпечення максимальної безпеки будинку або квартири від зловмисників, власники встановлюють домофон з переадресацією на мобільний телефон. Подібним чином господарі мають можливість навіть при відсутності вдома спілкуватися з відвідувачем так, немов вони знаходяться вдома. Принцип роботи максимально простий: гість набирає на панелі номер квартири, або тисне на дзвінок, а сигнал про виклик проходить не тільки на домофон, але й на смартфон або будь-який інший девайс.

Відеодомофон призначений для використання всередині приміщень, як один з елементів охоронної системи контролю доступу для забезпечення необхідного рівня безпеки. Пристрій цілком доступний для придбання приватними особами або малим бізнесом для установки в будинку, квартирі або в офісі. Домофон може використовуватися в IP мережі багатоквартирного будинку, житлового комплексу або офісного центру. Застосовується спільно з IP викличними панелями і відеокамерами для проведення двосторонніх переговорів з відвідувачем, прийому виклику і перегляду відео в запису або в режимі реального часу.

Отримати консультацію: 098-094-80-88


Види домофонів

Нижче пропонуємо переглянути моделі домофонів які користуються великою популярністю серед наших клієнтів.

Домофон - Hikvision DS-KH6310-W

Домофон Hikvision DS-KH6310-W встановлення у львові

Це класична модель білого кольору, більша частина поврехні - це ЖК-екран розміром 7 дюймів. Якщо цей прилад зовні не примітний від інших моделей, то функціонально він істотно від них відрізняється, з огляду на його демократичну вартість. Чого тільки варта наявність подвійної системи управління - блок механічних клавіш і сенсорний екран, який реагує на дотики.

В DS-KH6310-W присутній Wi-Fi модуль, для з'єднання по бездротовій мережі, тому не потрібно буде тягнути різні кабелі. І ще однією важливою перевагою є те, що є можливість підключити 8 викличних панелей, 16 відеокамер і 4 додаткових монітора. Є 8 портів для тривожних датчиків, тому ви отримаєте не просто домофон, а цілий охоронний пульт. Що стане оптимальним рішенням для багатоквартирних під'їздів або офісних будівель.


Домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1

Кольоровий IP домофон Hikvision DS-KH8520-WTE1 львів

Це новий кольоровий IP відеодомофон, який підтримує працездатність мережевих викличних панелей і камер, в тому числі віддалено через смартфон або планшет за допомогою програми Hik-Connect. Можливість підключення до мережі через Ethernet порт, або по Wi-Fi. Домофон оснащений 10-дюймовим кольоровим сенсорним TFT LCD екраном. Для управління роботою і настройками застосовується головне екранне меню у вигляді зручного оновленого призначеного для користувача інтерфейсу. Також праворуч виводяться сенсорні кнопки управління.

Можливе підключення до домофону 34 викличні панелі і відеокамери. У режимі інтеркому можна під'єднати ще 200 моніторів даної фірми, пристрій консьєржа або клієнтів з встановленим ПО iVMS-4200. Це дасть можливість підтримувати аудіо зв’язок з цими пристроями. Якісні переговори підтримуються функцією зниження шумів і відлуння.


Домофон Hikvision DS-KH6320-WTE1

Кольоровий IP домофон Hikvision DS-KH6320-WTE1 львів

Домофон Hikvision DS-KH6320-WTE1 - це кольоровий IP відеодомофон, який підтримує працездатність мережевих викличних панелей і камер, в тому числі віддалено через смартфон або планшет за допомогою програми Hik-Connect. Можливість підключення до мережі через Ethernet порт, або по Wi-Fi.

Домофон оснащений 7-дюймовим кольоровим сенсорним TFT LCD екраном. Для управління роботою і настройками застосовується головне екранне меню у вигляді зручного оновленого призначеного для користувача інтерфейсу. Також праворуч виводяться сенсорні кнопки управління.

Можливе підключення до домофону 34 викличних панелей і відеокамери. Можливе підключення до домофону 34 викличні панелі і відеокамери. У режимі інтеркому можна під'єднати ще 200 моніторів даної фірми, пристрій консьєржа або клієнтів з встановленим ПО iVMS-4200. Це дасть можливість підтримувати аудіо зв’язок з цими пристроями. Якісні переговори підтримуються функцією зниження шумів і відлуння.


Домофон Hikvision DS-KV8102-IP

Домофон Hikvision  DS-KV8102-IP львів

Викличній мережевій панелі Hikvision DS-KV8102-IP властиві основні функції: дзвінок на домофон, аудіо зв'язок з гостем і трансляція відео з камери на дисплей домофона. У корпус наданого виробу вбудовані зчитувач IC-карт, магнітний датчик для контролю за положенням дверей, реле NO/NC електрозамка з налаштуванням статусу, кнопка для відкривання дверей. Захищеність панелі від небажаного злому посилена тампером.

Щоб зберігалася найкраща видимість задіюється інфрачервона підсвітка, включення вночі якої здійснюється автоматично при зниженні рівня освітлення. Якісна відеокамера, що створена на 1.3 Mp CMOS-сенсорі з роздільною здатністю 1280 × 720 і швидкістю 25/30 к/с, надійно захована за ударостійким склом. Ethernet мережа з інтерфейсом RJ45 (10M/100M). Для комутації з іншим обладнанням присутні 4 входи і 1 вихід тривоги, а також роз'єм RS-485.

Електропостачання панелі DC 12V або по PoE технології. Корпус з пластика сріблястого кольору володіє температурою експлуатації в межах -40°C~+70°C і захистом від вологи IP65, що дозволяють застосовувати панель в складних умовах. Монтаж панелі здійснюється накладним способом.


Домофон Hikvision DS-KB8112-IM

Домофон Hikvision DS-KB8112-IM львів

Нетрадиційний відеодомофон DS-KB8112-IM у вигляді викличної панелі представила фірма Hikvision, який із застосуванням спеціального додатка для мобільних пристроїв, що функціонують на платформі iOS і Android, допоможе віддалено відкрити електрозамок, провести переговори з відвідувачем або переглянути простір перед вхідними дверима.

Ethernet мережа працює по кабелю через порт RJ45 із застосуванням роутера. Передача FTP знімка або Email повідомлення відбувається негайно в разі появи людини біля дверей, при цьому запрацює детектор руху, або при натисканні кнопки дзвінка. Ця можливість стане додатковим плюсом безпеки будинку або квартири.

Відеофон має CMOS-сенсор розміром 1/3 дюйма, який працює в кодуванні Н.264 або MJPG двома потоками з роздільною здатністю 1280x720 або 640x480. Фокусування об'єктива 3.47 мм при куті огляду 80° в горизонтальній і 44° у вертикальній площинах. Вночі в автоматичному режимі включиться інфрачервоне підсвічування дальністю 5 метрів і інфрачервоний фільтр.

Пристрій забезпечений детектором дверей, 1 входом та 1 виходом тривоги. Протиударний корпус відеофона зроблений з металу в сірому кольорі зі ступенем захисту IP66 і IK9 та встановлюється накладним способом біля дверей ззовні будівлі. Температурний діапазон в межах -30°С ~ +50°C.


Багатоквартирна виклична відеопанель Hikvision DS-KD3002-VM

Багатоквартирний домофон Hikvision DS-KD3002-VM львів

Для багатоквартирних споруд (офісів) фірма Hikvision випустила нову мережеву панель виклику DS-KD3002-VM з масою функціональних можливостей, яка контролює безпечний доступ. Це відбувається завдяки подвійній перевірці для мешканця або в інших варіаціях, при якій вноситься пароль за допомогою механічних кнопок і сканується IC карта вбудованим зчитувачем.

Відвідувач зможе зробити дзвінок на домофон потрібної квартири, проводити переговори з господарем та інше. На 3.5-дюймовий екран з роздільною здатністю 480×320 відображаються підказки або інша інформація. Формування зображення здійснюється кольоровою відеокамерою з 1.3 Mp CMOS-матрицею при роздільній можливості 1280x720. Передача відео на екран домофона здійснюється по інтерфейсу RJ-45 (10/100/1000M), застосовуючи кабель UTP CAT-5е і протоколи TCP/IP і RTSP. Щоб розглянути відвідувача вночі, є LED-підсвічування.

Відкриття дверей контролюється датчиком. Електропостачання панелі DC 12V при потужності споживання ≤15 W. Сріблястий корпус з алюмінієвого сплаву зі ступенем погодного захисту IP65, тампером і температурою експлуатації в межах -40°C~+70°C дозволяє використовувати панель в складних умовах при стійкості до механічного впливу. Монтаж виконується врізним способом.


IP виклична панель Hikvision DS-KD8102-V

Панель виклику домофону Hikvision DS-KD8102-V львів

Для будівель з безліччю квартир чи кімнат (офісів) компанія Hikvision пропонує сучасну мережеву викличну панель DS-KD8102-V з безліччю функцій, яка забезпечить контроль безпечного доступу на основі вбудованого мікропроцесора з OS Linux. Це можливо завдяки подвійній ідентифікації мешканця, який повинен внести пароль за допомогою механічних кнопок і просканувати карту з допомогою IC зчитувача. Відвідувач зможе зробити дзвінок на домофон потрібної квартири, проводити переговори з господарем та інше.

На 3.5-дюймовий екран з роздільною здатністю 480х320 виводяться підказки або інша інформація. Формування картинки в кодуванні H.264 проводиться кольоровою відеокамерою з матрицею фірми CMOS з роздільною здатністю 1.3 Mp і сектором огляду 120°.

Передача відео на екран домофона здійснюється по мережі Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с), застосовуючи протоколи TCP/IP, SNMP, SIP, RTSP. Щоб розглянути відвідувача вночі, є LED-підсвічування. Статус дверей контролюється магнітним датчиком, а панель захищена тампером. Вбудовані тривожні 8 входів і 4 виходи, роз'єм USB2.0, порти RS-485 і Wiegand (Wiegand 26, Wiegand 34), які задіюються для включення зовнішніх зчитувачів.

Корпус з чорного пластику зі ступенем погодного захисту IP65 і температурою експлуатації в межах -40°C~+70°C дозволяє використовувати панель в складних умовах. Монтаж виконується врізним способом.